İstanbul Acil Elektrikçisi Logo Versiyon 2

İstanbul Acil Elektrikçisi

İstanbul Acil Elektrikçisi, İstanbul içerisinde sürekli olarak hizmet sunan elektrik teknisyenleri, elektrik teknikerleri, kalfa ve ustaları ile büyük şehre yakışır çözümler üretmek amacıyla bir araya gelen ekibin adıdır. Profesyonel çözümlerin yanı sıra kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ve uygun fiyatlar ile öne çıkan İstanbul Acil Elektrikçisi, 2016 yılından bu yana İstanbul’un her iki yakasında da hizmet vermektedir. Bu sayede daha fazla insan ile tanışıyor, daha çok tecrübe ediniyoruz. Bu bizim çalışma azmimize ve işlerimize olumlu olarak yansıyor.

 

Genel Düzenimiz:

İstanbul Acil Elektrikçisi, sürekli açık çağrı hattı, canlı destek hattı ve WhatsApp hattı üzerinden siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlıyor, acil durumlarda nasıl tepkiler vermeniz gerektiği konusunda yardımcı oluyor ve ihtiyaç esnasında size en yakın ustayı yönlendiriyor. Bu sayede eğer ihtiyacınız yok ise ustamızı yönlendirmeyerek sizlerin cebine maliyet yansıtmamak ve sizi mutlu etmek için çalışmaktayız.

Amaçlarımız:

İstanbul Acil Elektrikçisi olarak İstanbul’da elektrik arıza, montaj, kurulum, onarım, bakım ve diğer teknik destek konularında yüksek servis ücretleri ile fiyat sunan ya da hizmet vermeye çalışan ustalarımızı kırmadan ve üzmeden bu çözümlerin daha profesyonel olarak sağlayanabileceği, daha hızlı yapılabileceği ve çok daha uygun fiyatlar ile işveren tarafın yüzünü güldürebileceğini öğretmek, yaygınlaştırmak ve kaliteli işler ortaya koymak için bir araya geldik.

Problem duyduğunuz her an sizin yanınızdayız. Bu sayede sizlere birçok konuda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Problem yaşamanızı hiçbirimiz istemiyoruz fakat bazen sorunlar bizleri buluyor. Bu tür sorunlarda ihtiyacınızı çözüm ile kavuşturabilecek bir arkadaşımızı size yakın olacaklardan başlayarak yönlendirmeye başlıyoruz. Fiyat ve zaman bilgisini doğrudan ustadan aldığınız için kıyas etme imkanı da bulacaksınız. Bu sayede dilediğiniz ustamızı size yönlendirebiliriz.

Sizde görüşlerinizi paylaşarak bizlere ve diğer ziyaretçilerimize kılavuzluk edebilirsiniz.