İstanbul acil elektrikçi hizmeti

İstanbul acil elektrikçi hizmeti

İstanbul içerisinde tüm bölgelerde kullanılabilir duruma gelen elektrik enerjisini ev, işyeri, ofis gibi alanlardaki kullanım problemlerinde çözüm üretmek amacıyla oluşturulmuş ekipler sayesinde Anadolu ve Avrupa yakalarında elektrik teknik destek hizmeti sunan İstanbul Acil Elektrikçi ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize kesintisiz hizmet sunuyoruz.

Son teknoloji aletler ile hizmetinizdeyiz!

Kullanılan tüm aletler teknolojinin gelişmesine ayak uydurmaktadır. Rutin olarak kullanılan (pense, keski aletleri, kablolama, veri cihazları vb.) cihazlarımız ve aletler haricinde tüm takım çantamızı teknolojinin son noktasına ulaşmış diğer malzemeler ile dolduruyor ve bu sayede kaliteli işler ortaya koyuyoruz.

Standartlara uygun malzemeler kullanıyoruz

TSE ve ISO standartlarına uygun ve tescillenmiş birinci sınıf malzemeler ile hizmet sunuyoruz. Üst seviye güvenlik önlemleri sayesinde uygulama ve kullanım esnasında daha az problem çıkaran ve daha güvende tutan ortamlar oluşturmaya gayret gösteriyoruz.

Kuruluşumuz ve İlk Aşamalar

Biz İstanbul içerisinde uzman elektrikçi arkadaşlarımızı bir çatı altında toplayarak kesintisiz hizmet sağlamak amacıyla yola çıktık. 2016 yılında başlayan bu süreç ile birlikte Ataşehir, Maltepe, Gaziosmanpaşa ve Eyüp çevresinde hizmetler sunduk. Ardından Anadolu yakası başta olmak üzere Avrupa bölgesinde de birçok bölgede hizmet ağı oluşturmak için büyük bir adım attık. Artık İstanbul geneli bir hizmet ağımız bulunmaktadır. İşleyişimizi bu plan doğrultusunda tutarak müşteri odaklı çalışmaktayız.

Daha önce farklı isimler altında hizmet sunduk. İstanbul Acil Elektrikçim adı ile yaklaşık olarak bir buçuk yıl İstanbul genelinde hizmet verdik. Daha sonra iki farklı grup şeklinde ayrıldık. Bu ayrılmanın sebebi daha fazla usta ve müşteriye erişebilmek, yönetimde oluşan problemleri önceden görmek ve bunun tedbirini almaktır. Hizmet sunma mantığı birebir aynı kalmak şartı ile İstanbul Acil Elektrikçisi ve Elektrik Hizmetleri.com olarak kaliteli hizmetlere ve projelere öncülük etmek istiyoruz.

Hemen hemen her bölgede ustalar edinerek talep gelen bölgeye en kısa sürede ulaşarak kısa sürede sorunun ortadan kalkmasını ve daha az masraf sayesinde müşteri-usta arasındaki miktarı minimum seviyeye çekmek için bir süre uğraştık. Bunun doğruluğunu ve pozitif bildirimlerini gördük ve işleyişimizi bu şekilde güncel tutmaya çalışıyoruz. Hiçbir usta bizim bünyemizde bulunmamaktadır ve bir kuruluş olmadığımızı belirtmek isteriz. Bu sebepten ötürü hiçbir ustamıza güvenerek peşinat, malzeme siparişi için bedeller ödememenizi öneririz. Gönderilen usta tamamen denk gelmektedir ve güvenliğinizden siz sorumlu bulunmaktasınız. 

Saygılarımızla.

 

Sizde görüşlerinizi paylaşarak bizlere ve diğer ziyaretçilerimize kılavuzluk edebilirsiniz.