• 19 Ocak 2019
Avize Montajı Hizmeti Görsel Önizlemesi

Evlerde kullanılan şık aydınlatma elemanlarından olan avizeler, günümüzde çok farklı model çeşitliliği ile satışa sunuluyor. Tekli, ikili, üçlü, ayarlanabilir avizeler, kullanıldıkları mekânın atmosferini değiştiriyor. Avize satın almayı düşünen kişilerin tamamı, avize montajı ile ilgili bilgi sahibi olmayabilir. Avize montajı nasıl yapılır sorusunun yanıtı, elektrik bilgisi olmayan kişiler için yetersiz kalabilir. Bu gibi durumlarda İstanbul ve çevresindeki yaygın hizmet ağımız ve deneyimli ekiplerimizle sizlere avize montajı hizmeti sunuyoruz.

Avize Montajı Hizmetimiz

İstanbulacilelektrikcisi.com olarak, kalabalık nüfusu ile İstanbul ve tüm ilçeleri için geniş kapsamlı elektrik hizmeti sunuyoruz. Sunduğumuz profesyonel hizmetler içerisinde avize montajı hizmeti de yer alıyor. Avize montajı işlemi, küçük bir işlem olarak görülebileceği için kimi zaman bu işlemle ilgili elektrik ustalarından yanıt alamıyor olabilirsiniz. Biz, küçük büyük demeden tüm elektrik işlerinde konusunda uzman ekiplerimizle hizmet sunmayı amaç ediniyoruz.

Elektrik işleri hakkında bilgisi olmayanlar, avize montajı nasıl yapılır bilmeyenler, evinde bu işlemleri yapacak vakti olmayanlar ve tüm gereksinim duyanlar için avize montajı hizmetinizi de hizmetlerimiz kapsamına aldık.

Müşteri memnuniyeti hedefimiz ve kalite odaklı hizmet anlayışımız çerçevesinde, tüm elektrik elektronik işlemlerinizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

7/24 cevap alabileceğiniz iletişim bilgilerimizle, bizlere daha kolay ulaşmanız ve sizlere daha kaliteli hizmet sunabilmek için çalışıyoruz.

Avize Montajında Önem Verdiğimiz Noktalar

Avize modelleri çeşitlilik gösterdiği için modellere göre askı aparatları ve monte edilme şekilleri de farklılık gösterir. Bu işlem gelişigüzel yapılmamalı, konusunda uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.  Yanlış bağlanmış veya sağlam bağlanmamış avizelerle ilgili çeşitli kazalar yaşanabiliyor. Bu işlem, yalnızca dekoratif amaçlı işlem değildir. Uzun süre dayanıklı kullanmak amacıyla da dikkatli yapılmalıdır.

  • Bizim için tüm işlerimizde güvenlik ön plandadır. Avize montajı hizmetimiz sırasında da güvenlik önlemlerini alarak olası tehlikeleri ortadan kaldırıyoruz.
  • Montajı titizlikle, avize modeline uygun bir şekilde ve dayanıklı olacak biçimde yapıyoruz.
  • Tüm hizmetlerimizle, temiz çalışmaya ve işlemi titizlikle yapmaya gayret ediyoruz.
  • Eski avizenizi zarar vermeden çıkararak, yeni avizenizi, isteğiniz doğrultusunda doğru ve güvenli bir şekilde monte ediyoruz.
  • İşlemler sırasında tavanınıza zarar vermiyoruz.

Tüm mekânlarınız için avize montajı çözümlerimizden faydalanmak üzere bizimle iletişime geçin.

Müşteri Görüşleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde görüşlerinizi paylaşarak bizlere ve diğer ziyaretçilerimize kılavuzluk edebilirsiniz.