• 19 Ocak 2019

Evlerde elektrik kullanmak için gerekli olan ev elektrik tesisatı; prizler, sigorta, anahtar gibi teçhizatların döşenmesi ile oluşur. Elektronik eşyaların, aydınlatmaların, kapı zillerinin çalışması için kullanılan elektrik tesisatı, mutlaka konusunda uzman ve bilgili kişilere yaptırılmalıdır.

Elektrik tesisatı konusu uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Evlerde kullanılan eşyalar ve can güvenliği için, tesisatın doğru biçimde ve kaliteli malzeme kullanılarak yapılmış olması önemlidir. Elektrik tesisatlarından kaynaklanan olumsuz pek çok durumla karşı karşıya kalınabiliyor. Yangın ve elektrik kaçağı gibi problemlerin ortaya çıkmasına sebep olan tesisat arızaları, hayati derecede önemlidir.

Önemi göz ardı edilmemesi gereken elektrik tesisatları, inşaatların projelerinde detaylı bir şekilde yer alır. Elektrik tesisatında kullanılan malzeme, kullanılacak kabloların geçecekleri noktalar, priz ve anahtarların yerleri titizlikle belirlenmelidir. Yapılacak en ufak hatada elektrik çarpması gibi sorunlar ortaya çıkabilir.

Ev Elektrik Tesisatı Hizmetimiz

İstanbulacilelektrikcisi.com olarak İstanbul genelinde yaygın hizmet ağımızla, ev elektrik tesisatı döşenmesi ve arızalarının giderilmesinde sizlere hizmet veriyoruz. 7/24 ulaşabileceğiniz iletişim numaralarımızdan taleplerinizi alarak, sizlere konusunda uzman ekiplerimizi yönlendiriyoruz.

Elektrik konusunda eğitimli ekiplerimizle, her şeyden önce elektriğin güvenlik konusundaki öneminin bilincinde olarak hizmet sunuyoruz. Ev elektrik tesisatlarının can ve mal güvenliği ile doğrudan ilgisini bilerek yaptığımız işlemlerde güvenliği en önde tutuyoruz. Bu amaçla, kalite standartlarına uygun alet ve ekipman kullanımını, usta işçilikle birleştirerek, ev elektrik tesisatı ve diğer tüm elektrik işlerinde 7/24 kaliteli hizmet anlayışımızla sizlere destek olmayı amaç ediniyoruz.

Ev elektrik tesisatı arızalarının giderilmesi, eskiyen tesisatın tamamen değiştirilip yenilenmesi konularında, sıva altı ve sıva üstü elektrik tesisatı yöntemleriyle, uzman ekiplerimizle hizmet veriyoruz. Yaptığımız işlemler sırasında mutlaka güvenlik tedbirleri alıyoruz. Tesisat işlemini yaparken ilerde meydana gelebilecek olası risklere karşı önlem alarak, bina projesine uyumlu hareket ediyoruz.

Ev elektrik tesisatı İstanbul ve ilçelerinde en çok hizmet verdiğimiz konuların başında geliyor. Bu alanda yaptığımız işlemlerde en kaliteli tesisat ekipmanlarından faydalanıyor, usta işçiliğimizle temiz ve kaliteli işler ortaya koyuyoruz.

Elektrik tesisatı konusundaki problemleriniz için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak profesyonel destek alabilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde görüşlerinizi paylaşarak bizlere ve diğer ziyaretçilerimize kılavuzluk edebilirsiniz.