• 19 Ocak 2019

Tül ve perde asmak için tavana monte edilerek kullanılan plastik veya metal aparatlara korniş adı veriliyor. Korniş montajı, hizmeti yapan bir yer bulmak oldukça zor olduğu için maalesef bu işlem pek çok kişi için problem haline gelebiliyor.  Tül ve perde satıcılarının pek çoğu aslında bu hizmeti vermelerine rağmen, sık sık korniş montajı hizmetinde aksaklıklar yaşanabiliyor.

Yaptığımız çalışmalar ve bize başvurular neticesinde, korniş montajı konusunda yoğun bir ihtiyacın olduğunu gördük. Bu alanda da siz değerli müşterilerimize destek olmak amacıyla hizmet listemize korniş montajını ekledik.

Yeni yapılmış evler için tüm kornişlerin monte edilmesi, evde bulunan kornişlerin değiştirilmesi veya kırılan bozulan kornişlerin yerine yenisinin takılması konusunda, işinde deneyimli ekiplerimizle hizmet sunuyoruz.

Korniş Montajı İstanbul

İstanbulacilelektrikcisi.com olarak kaliteli elektrikçi hizmeti sunduğumuz İstanbul ve ilçelerinde oluşan korniş montajı gereksinimi için kolları sıvadık. Her biri konusunda uzman ve deneyimli ustalarımızla korniş montajı İstanbul ve ilçeleri için hizmet listemizde yerini aldı.

Tül ve perde modelinize göre satın aldığınız kornişleri, evlerinize veya işyerlerinize gelerek kaliteli ve doğru biçimde monte ediyoruz.

Korniş montajı hizmeti almak için sitemizde yer alan iletişim bilgileri ve anlık mesajlaşma bölümünden bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. Talebinizi aldıktan sonra belirlediğiniz tarih ve saatte ekiplerimizi sizlere yönlendiriyoruz.  Gelen ustalarımızla yaptığınız görüşme sonrasında siz onaylarsanız işleme başlanıyor.

Detaylı bilgi almak ve hizmetlerimizden faydalanmak için sitede yer alan iletişim bilgilerimizden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Müşteri Görüşleri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizde görüşlerinizi paylaşarak bizlere ve diğer ziyaretçilerimize kılavuzluk edebilirsiniz.