Bina Elektrik Tesisatı

Bina Elektrik Tesisatı

Binalarda elektrik kullanabilmek için elektrikle ilgili alt yapının hazırlanması gerekir. Bina elektrik tesisatı, binanın elektrik alt yapısını oluşturur. Ev, işyeri, hastane, otel vs. tüm binalarda elektrik kullanarak çalışan cihaz ve sistemlerin çalışabilmesi için elektrik tesisatına gereksinim duyulur.

Elektriğin günümüzdeki kullanım alanı düşünüldüğünde elektrik tesisat döşemesinin güvenliği ve doğru uygulanmış olması hayati derecede önemlidir. Elektrik tesisatı binadaki aydınlatma, priz devreleri ve zayıf akım devrelerini kapsayan bir uygulamadır. Binada kullanılan aydınlatma, kapı zili, kapı otomatiği, prizler vs. hepsi bina elektrik tesisatı kapsamındadır.

Tesisat kurulumu sırasında;

  • Elektrik boruları,
  • Priz anahtarı
  • Akım kabloları
  • Klemens
  • Topraklama kablosu
  • Elektrik panosu
  • Bağlantı elemanları, gibi malzeme ve ekipmanlar kullanılır.

 

Bina Elektrik Tesisatında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektrik tesisatının doğru ve güvenli bir şekilde döşenmesi, can ve mal güvenliği açısından çok önemlidir. istanbulacilelektrikcisi.com olarak, bina elektrik tesisatı uygulamalarımızda standartlara uygun, kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Kaliteli malzeme kullanımını, kaliteli işçilikle birleştirerek en güvenli sonuçları elde ediyoruz.

Bina elektrik tesisatı, bina da kullanılan tüm elektrikli aletlerin güvenli bir şekilde çalışması için çok önem verilmesi gereken bir işlemdir. Aksi takdirde kaçaklar, yangınlar gibi olumsuz sonuçlar doğabilir. Tüm cihazların arızasız çalışabilmesi ve binalarda can güvenliği için elektrik tesisatı kurulumunun bilinçli yapılması gereklidir.

Sektörde yıllardır hizmet veren ekiplerimizin bili birikimi ve deneyimleri sayesinde, elektrik tesisatı problemlerinin çözümü, elektrik arızalarının onarılması, yeni tesisat kurulumu gibi hizmetler veriyoruz.

Bina elektrik tesisatı kurulumu yaparken projelere uygun çalışıyor, boru döşemesi ve iletken güvenliğini sağlayarak tesisat kurulumu işlemini tamamlıyoruz.

İstanbul Bina Elektrik Tesisatı

Konusunda uzman ve deneyimli ekiplerimizle bina elektrik tesisatı hizmetimiz şimdilik İstanbul ve ilçeleri ile sınırlıdır. Tüm yapı çeşitleri için elektrik tesisatı kurulumunu projelere uygun olarak yapıyor ve son olarak bina planı üzerine tesisat projesini çizerek teslim ediyoruz.

Bina elektrik tesisatı proje çizimi, sonradan oluşabilecek arıza durumları için izlenecek yolu bilmek adına çok önemlidir.

Hizmet fiyatları mekâna ve kullanılacak malzemeye göre değişiklik gösterebilir. Keşif ve bilgi için sitemizde bulunan numaralardan veya online olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.