Güvenlik Sistemleri

Günümüzde artan suç vakaları, yangın, gaz kaçağı ve su baskını gibi olaylar, güvenlik alanında ekstra tedbirler almayı gerektiriyor. Evlerde, işyerlerinde ve diğer tüm mekânlarda olası tehlikelere karşı önlem alarak can ve mal güvenliği sağlanabilir. Teknoloji sayesinde geliştirilen güvenlik sistemleri güvenlik alanında tedbir ve korunma amaçlı olarak kullanılıyor.

Güvenlik sistemleri, kişilerin can ve mal güvenliğinin sağlanması amacıyla geliştirilen, güvenlik kameraları, alarmlar, detektörler gibi bileşenlerden oluşuyor. Bu sistemlerin amacı; olası tehlike durumlarından önceden haberdar olarak gerekli müdahalenin zamanında yapılmasıdır.  Bu sistemler sayesinde, meydana gelebilecek olumsuz durumlardan zarara uğramadan veya en zararla kurtulmak mümkündür.

Güvenlik sistemleri, olası tehlike durumlarında olayla ilgili müdahale yapacak yerlere haber vererek, olumsuz durumun önüne en hızlı şekilde geçilmesini sağlar.

Güvenlik sistemlerinden yararlanarak:

  • Hırsızlık
  • Yangın
  • Gaz kaçakları
  • Su baskınları gibi durumlardan haberdar olarak hızlı müdahale edebilirsiniz.

Güvenlik sistemleri, mekânların giriş çıkışlarını kameralarla sürekli izler. Işık sensörleri yardımıyla dış mekânlar aydınlatılır ve bu ışık sensörleri yabancı cisimleri algılayarak alarma geçer. Ayrıca giriş çıkışlarda manyetik kontak ve sensörler yardımıyla güvenlik sağlanarak tehlike durumlarında alarma geçilir.

Güvenlik sistemlerinde kullanılan sensörler yardımıyla yangınlarda duman ve ısı artışı algılandığında mekân sahibi ve itfaiyeye alarm verilir. Su ve sel baskınlarında aynı şekilde alarm verilerek kişiler uyarılır. Gaz kaçağı durumlarında ise algılayıcı detektörler gazı algılayarak gerekli yerlere bilgi verir.

Güvenlik Sistemleri Hizmetimiz

Tüm mekânlarınız için hırsızlık ve diğer olumsuz durumlarda kullanılmak üzere geliştirilen güvenlik sistemlerinin kurulumu ile ilgili verdiğimiz hizmette, kalite standartlarına uygun malzeme ve ekipmanlar kullanıyoruz. Güvenlik konusu şakaya gelmez. Bunun bilinciyle, tüm ekiplerimiz işlerini büyük bir titizlikle yaparak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak amacıyla çalışıyor.

Güvenlik sistemleri konusunda kurulum, montaj, arıza ve bakım hizmetleri için sitemizden ve sitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz. Her biri alanında uzman ve deneyimli ekiplerimizle, güvenlik gereksinimin en yüksek olduğu illerimizden biri olan İstanbul ve ilçelerinde kalite ve memnuniyet odaklı güvenlik sistemleri hizmeti sunuyoruz.